DETAILS
| Plastic USB Flash Drives YH-A11 | |
| Material | Plastic |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Memory Capacity | 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| Colors | Red, Silver, White, Black, Blue |
| Model No. | YH-A11 |
| Product Dimensions(mm) | 60*24*12mm |
| Logo Service | Silk Screen Printing Logo, Colorful Printing logo |
| Package | Polybag,Paper Box |
| Chips | High Speed |
| Net Weight(g) | 18g |









