DETAILS
| Robot Model USB Flash Drives YH-A28 | |
| Material | Plastic |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Memory Capacity | 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| Colors | All kind of colors |
| Model No. | YH-A28 |
| Product Dimensions(mm) | 40*16*6mm |
| Logo Service | Silk Screen Printing Logo, Colorful Printing logo |
| Package | Polybag,Paper Box,Iron Box |
| Chips | High Speed |
| Net Weight(g) | 4g |









