DETAILS
| Key Type USB Flash Drives | |
| Material | Metal |
| Chip | Sandisk |
| Memory Capacity | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB,128GB |
| Colors | Golden |
| Features | Waterproof |
| Net Weight | 18g |
| Package | Polybag, Iron Box, Paper Box, Wooden Box |
| Model No. | YH-M21 |
| Logo Service | Silk Screen Printing Logo,Colorful Printing Logo,Laser Engraving Logo |
| Product Dimensions(mm) | 93*31.7*5mm |
| Interface | USB 2.0 |









