DETAILS
| Hot selling USB Flash Drive | |
| Material | Metal+Plastic |
| Chip | Sandisk |
| Memory Capacity | 128MB, 256MB, 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB |
| Colors | White, Black, Blue, Red, Green, Pink, Orange and so on |
| Features | Waterproof |
| Net Weight | 50g |
| Package | Polybag, Iron Box, Paper Box, |
| Model No. | YH-M26 |
| Logo Service | Silk Screen Printing Logo,Colorful Printing Logo,Laser Engraving Logo |
| Product Dimensions(mm) | 56*17.5*8mm |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |









