DETAILS
| Long board chips | |
| Material | Plastic+Metal |
| Chip | Real Capacity Chips |
| Memory Capacity | 128MB, 256MB, 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB |
| Colors | Black |
| Features | Waterproof |
| Net Weight | 2.9g |
| Package | Polybag, Iron Box, Paper Box, |
| Model No. | YH-C07 |
| Product Dimensions(mm) | 41*13mm |









