DETAILS
| Micro SD Card chips | |
| Material | Plastic |
| Chip | Real Capacity Chips |
| Memory Capacity | 128MB, 256MB, 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB |
| Colors | Black |
| Features | Waterproof |
| Net Weight | 0.3g |
| Package | Polybag, Iron Box, Paper Box, |
| Model No. | YH-C02 |
| Product Dimensions(mm) | 15*11mm |









