DETAILS
| Crystal USB Flash Drives YH-C06 | |
| Material | Metal+Crystal |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Memory Capacity | 1GB,2GB,4GB,8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB,256GB |
| Colors | White |
| Features | Waterproof |
| Product Dimensions(mm) | 53*14.2*7.8mm |
| Net Weight(g) | 20g |
| Logo Service | Laser Engraving Logo |
| Chips | High Speed |
| Model No. | YH-C06 |









