DETAILS
| Wireless charger | |
| Material | ABS+Metal |
| Input | 5V 2A |
| Output | 5V 1A |
| Colors | Black, White |
| Package included | 1 x Wireless Charger 1 x Micro USB Cable 1 x User Manual |
| Net Weight | 49.7g |
| Package | Retail package |
| Model No. | YH-C018 |
| Logo Service | Silk Screen Printing Logo,Colorful Printing Logo,Laser Engraving Logo |
| Product Dimensions(mm) | 100*100*10mm |
| Energy conversion | ≥70% |









